Aleja 54-56
Komisji Edukacji Narodowej
Aktualności Forum Administracja Telefony Linki
Głosowanie uchwał !!!
2011-06-12, 23:33
Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości KEN 54 i 56 zwracam się do Państwa z prośbą o głosowanie Uchwał WM podejmowanych w następujących, bardzo istotnych dla mieszkańców, kwestiach:

Uchwała nr 1/2011 w sprawie przyjęcia sprawozdania finansowego i udzielenia absolutorium zarządowi WM za okres od 01. 01 do 31.12.2010 dotyczy akceptacji rozliczenia kwoty niedoboru w wysokości 432,42 zł. na poszczególnych właścicieli zgodnie z udziałami w nieruchomości wspólnej oraz wyrażenia zgody na powiększenie salda Funduszu Remontowego o wartość uzyskanych przychodów i pożytków z nieruchomości wspólnej. Środki na koncie remontowym na 31.12.10 wynoszą 280.930,29 zł. Udzielenie absolutorium Zarządowi WM wynika z przepisów ustawy o własności lokali. Państwa głos jest niezbędny w celu zamknięcia spraw finansowych za rok 2010.

Uchwała nr 2/2010 w sprawie przyjęcia Planu Gospodarczego oraz ustalenia wysokości zaliczek na rok 2011. Zmiana wysokości zaliczki na pokrycie kosztów zarządu nieruchomością wspólną pozwoli na wykonanie niezbędnych prac związanych z konserwacją obiektu, pielęgnacją zieleni oraz wykonaniem prac związanych z poprawą stanu placu zabaw. Głosowanie tej uchwały jest bardzo ważne z punktu widzenia bieżącej działalności WM – na dzień dzisiejszy Zarząd nie może wykonać malowania poziomów -1 i -2 oraz słupków wzdłuż chodnika przed lokalami usługowymi czy tez wymiany nawierzchnia placu zabaw. Zlecenie tych prac poprawiłyby stan techniczny i estetykę nieruchomości wspólnej.

Uchwała nr 3/2011 w sprawie określenia wydatków na remonty na 2011 rok dotyczy wyrażenia zgody właścicieli lokali na naprawę obróbek blacharskich w miejscach przecieków oraz uszczelnienie dylatacji konstrukcyjnych budynków. Brak działań w tym zakresie może spowodować daleko idące skutki – pogorszenie stanu technicznego nieruchomości. Zgoda właścicieli wyrażona w formie głosowania pozwoli na uruchomienie odpowiednich procedur i rozpoczęcie prac w najbliższym czasie.

Uchwała nr 4/2011 w sprawie przyjęcia Regulaminu Porządku Domowego ułatwi możliwość egzekwowania np. prawidłowego parkowania, palenia w budynkach (windach) oraz innych spraw społecznie istotnych. Próba przyjęcia Regulaminu odbywa się już po raz kolejny. Przedstawiona treść Regulaminu została poprawiona zgodnie z życzeniami mieszkańców, uczestników zebrań WM.

Treści wszystkich uchwał wraz z ałącznikami zostały przekazane Państwu z zawiadomieniem o zebraniu. Są dostępne także na stronie internetowej WM.
Karty do głosowania można odebrać w pomieszczeniu ochrony lub w administracji (w godzinach dyżurów) jak również wydrukować z załącznika.
Podpisaną kartę BARDZO PROSIMY zwrócić administratorowi bądź włożyć do skrzynki administracyjnej umieszczonej na ścianie portierni ewentualnie pozostawić w ochronie. Istnieje również możliwość przesłania karty skanem.
Ze względu na wagę i pilność spraw - termin zwrotu kart DO DNIA 20 CZERWCA 2011.

Z poważaniem
Beata Stolarczyk – Administrator


Witamy Gość
wtorek, 22 październik, 16:02

Zaloguj
Użytkownik:
Hasło:
Zapamiętaj 
Zapomniałem hasła
Rejestracja


Linki
Mapy okolicy

Menu
FAQ
Forum
Szukaj

Ostatnie tematy
» Tanie rolety
» Sklep z gadżetami imprezowymi
» Zabawki erotyczne dla facetów
» Soczewki
» Pakiety medyczne Gdania
» Dieta a cetring
» Odpowiedni automat
» Odpowiednia regeneracja sportowa
» Co na zniszczoną skórę
» Strona z drabinami


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group